Київ – серце України

Date: 31 жовтня 2019 о 11:54
163 view

Стародавнє місто Київ, який має багату історію, стоїть на семи пагорбах, що омиваються Дніпром. Київ - столиця України, потужний туристичний центр, що має безліч унікальних пам'яток.
Знайомство з містом найпростіше почати з Майдану Незалежності, що, власне, і зробили учні 9 класу Білявецького НВК під час поїздки 30 жовтня 2019 року. Зачарувала неймовірна краса архітектури і величність монументу, на якому стоїть берегиня українського народу і в руках тримає символ нації – калинову гілку. Пішою прогулянкою відвідали вулицю Хрещатик, побачили арку Дружби народів та прогулялися по знаменитому скляному мості, з якого відкривається захоплююча панорама міста та мудрого діда Дніпра, що тече повільно зі сивої давнини.Далі маршрут пролягав через Маріїнський парк до Верховної Ради України, а після того по дорозі на оглядову площадку, з якої відкриваються вражаючі пейзажі вечірнього Києва, діти побачили Києво-Печерську Лавру з її золотистими куполами, що підпирають могутнє небо. Останнім пунктом екскурсії став Національний Музей історії України у Другій світовій війні, де учні побачили різноманітну воєнну техніку часів ІІ Світової, однак заворожуючим моментом було усвідомлення величі монументальної скульптури, розташованої на високому правому березі Дніпра на території музею.Так-так, ви правильно подумали – це пам'ятник «Батьківщині-Матері», найвища монументальна скульптура Європи, яка гордо стоїть, піднявши руки вгору і задумано дивиться у віковічність держави. Звичайно ж, не оминули учні 9 класу із своїм класним керівником Яремчук Н.В., розважальні центри столиці, серед яких їм найбільше до вподоби ТРЦ «LAVINA»(до речі, теж один з найбільших розважальних комплексів Європи), де вони відвідали парк атракціонів «Галактика», отримавши величезну дозу адреналіну, а також проїхалися метро, адже бути в Києві і не спустилися туди–це було б не повноцінно.
Загалом екскурсія виявилася надзвичайно активною та цікавою, звичайно, вони втомилися, але залишилися задоволеними. Покидали Київ з позитивними емоціями, і з думкою про те, що повернуться сюди ще не раз.