Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як вам наш сайт?
Total 68 common:people_all_forms

ГРВІ та грип

Date: 30 січня 2019 о 08:39
267 views

Класні керівники провели бесіди з учнями про грип, ГРВІ та ГРЗ.
«Цього року очікують три нові штами грипу. Йдеться не про пандемічний, до якого ми звикли, H1N1 Каліфорнія. Замість нього прийдуть одразу три нові штами: H1N1 H3N2 Сингапур, H1N1 Мічиган та B Колорадо, який виявили у США торік», – про це у коментарі Tvoemisto.tv розповіла головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я ЛОДА Наталія Тімко.

Як приготувати організм, щоб не захворіти на грип?
Визначають три основні складові, які допомагають організму протистояти вірусу грипу – харчування, загартовування та сезонна вакцинація.

Раціональне харчування та водний баланс. Збалансоване харчування забезпечує організм усіма необхідними мікро-, макроелементами та вітамінами. До цього обов’язково додається достатнє насичення організму водою. Медики називають це «оптимальним режимом наводнення організму». Він корисний тим, що допомагає організму не тільки доставити необхідні елементи, але й промити організм, виводячи з нього, в тому числі, все, що може сприяти розвитку захворюванням.

Загартовування. «Воно добре спрацьовує саме в такий період, як зараз. Фактично загартовуванням ми готуємо організм до осінніх та весняних перепадів температури. Тренована загартовуванням людина набагато стійкіше реагує на різкі сезонні зміни температури і, відповідно, її імунітет набагато ефективніше бореться з вірусами», – пояснює лікар-педіатр Медичного центру Медікавер Христина Салюк.
Що робити, якщо відчули перші ознаки хвороби?
Звернутися до лікаря. Пам'ятайте, що в кожного можуть бути індивідуальні прояви хвороби і за ними можуть ховатися й інші хвороби або алергії.

Обмежити відвідування людних місць. Плануючи йти на роботу чи ще кудись, відчуваючи ознаки хвороби, ви наражаєте не тільки себе, а й оточуючих на небезпеку.

Навіть із незначними проявами ГРВІ людина є потенційно небезпечною, з епідемічної сторони, особливо для вагітних, дітей і людей з важкими захворюваннями (наприклад, серцево-судинної системи, дихальної системи, імунологічними проблемами або онкологічними захворюваннями). Саме у цих людей гострі респіраторні інфекції, грип можуть викликати досить важкі ускладнення.

Використання захисних масок є ефективним лише при короткотривалому їх застосуванні. Час дії захисної маски – 2 години. Після цього її потрібно змінити, щоб не накопичувались частинки видихуваного нами повітря, в яких можуть міститися віруси та бактерії.

Заходи в домашніх умовах. Промивання носових ходів соляними розчинами 5 разів на добу. Промивання ротової порожнини і горла антисептичними розчинами, розсмоктування антисептичних засобів для ротової порожнини та горла. При температурі вище за 38оС варто прийняти жарознижувальні засоби та охолодити делікатно себе фізичними методами (провітрювати приміщення, вживати воду кімнатної температури, вбратися у легкий одяг). Слід приділити значну увагу питному режиму людини. Пийте чим побільше чистої негазованої води, компоту, кисілів, теплого неміцного чаю. Ефективне наводнення допоможе швидше й ефективніше впоратися з виведенням вірусів та інших шкідливих мікроорганізмів із вашого організму.
Як відрізнити застуду від грипу?

«Наразі зареєстрованих випадків грипу у Львові ще не було. Збільшилася кількість вірусних захворювань – ГРЗ (гострих респіраторних захворювань) та ГРВІ (гострих респіраторних вірусних захворювань). Переважають звичайні симптоми: закладеність носа, покашлювання, біль в горлі, нежить – загальні катаральні явища з не дуже високою температурою (від 37,5 до 38,5). Дані симптоми однаково з’являються як у дітей, так і у дорослих», – говорить Христина Салюк, лікар-педіатр Медичного центру Medicover.

Comments:
Only authorized users can leave comments.