Засідання педагогічної ради

Дата: 15 січня 2019 о 16:05
248 переглядів

Традиційно у кожному ЗЗСО пройшли засідання педагогічної ради. А у якій формі, які питання розглядалися,як працювали педагоги – це індивідуально для кожного навчального закладу. Так і у нашому НВК пройшло засідання ПР. Дуже багато було розглянуто питань. Цього разу керівництво взяло за тему «Тайм – менеджмент у професійній діяльності педагога». (Шпотюк О.Й.) 2.Впровадження компетентнісно орієнтованого підходу в освітній процес та створення умов для успішного впровадження Концепції НУШ, Державного стандарту початкової освіти на засадах компетентнісного підходу. (Топилко Л.В., Топилко О.В.) – педагоги провели ранкову зустріч із всіма присутніми, поринули у світ захоплень і просто відчули, як саме працює вчитель у 1 класі. 2.1.Вчитель початкових класів Бовдурівської ЗОШ І ступеня Стефанів М.Я. представила портфоліо своєї діяльності і поділилася своїм досвідом роботи. Директор Білявецького НВК зачитала довідку та наказ про систему роботи педагога. 3.Розвиток креативного мислення учнів – передумова формування інноваційної особистості. (Сацьків А.Є. – керівник ШМО вчителів суспільно – гуманітарного циклу ) – донесла до відома присутніх як саме вчителі цього циклу працюють над проблемою. ЗНВР Шпотюк О.Й. – підготувала для всіх педагогів цікаві креативні завдання: Скільки облич ти бачиш? Прочитай ребус. 3.1.Вчитель української мови та літератури Роганчук Юлія Валеріївна представила портфоліо. Директор зробила узагальнення системи роботи педагога.4. Формування та вдосконалення професійної компетентності творчого педагога як умова забезпечення розвитку життєвих компетентностей особистості (Буй І.П. – керівник ШМО вчителів природничо – гуманітарного циклу) – підготувала презентацію і розказала як саме працює дане ШМО. ЗНВР Шпотюк О.Й. підготувала для педагогів 5 цікавих запитань на логіку. 5.Збереження та зміцнення здоров’я дитини через використання інноваційних технологій (Сацьків Г.А. – старший вихователь ДНЗ та Диня В.Г. – вихователь ДНЗ – розказали про роботу дошкільного підрозділу).6. Формування національного патріотизму як основи виховної роботи класного керівника та педагога – організатора. (Шемечко В.М. – педагог – організатор Білявецького НВК – розказала як саме в НЗ здійснюється робота і де висвітлюється). 7.Підвищення професійного рівня кваліфікації педагога через участь у вебінарах та тренінгах (Топилко Л.В., Шпотюк О.Й. – представили сертифікати, які отримали під час дистанційних курсів та вебінарів і ознайомили присутніх із змістом пройденого та вивченого).ЗНВР Шпотюк О.Й. роздала всім присутнім влучні вислови та цитати – вчителі зачитували і пояснювали зміст прочитаного. По закінчені ПР всі присутні мали змогу подивитися відео – ролик «Цінуй життя». Здається, все пройшло на належному рівні: попрацювали, поспілкувалися та відпочили.