Як не стати жертвою КІБЕРБУЛІНГУ?
Ще кілька років тому, про кібербулінг ми майже не чули. Завдяки входженню суспільства в еру інформаційних технологій, сьогодні цей термін стає терміном повсякденного вжитку, він стає таким же зрозумілим, як терміни «сайт», «електронна пошта», «хостінг».
Кібербулінг – це переслідування інших осіб з використанням сучасних електронних технологій: ІНТЕРНЕТу (електронної пошти, форумів, чатів, ICQ) та інших засобів електронної техніки – мобільних телефонів, пейджера.
Це явище набирає в Україні все більших обертів, і вже настав час, говорити про нього, як про одну з найрозповсюдженіших форм насильства – кібертероризм. Тому у Білявецькому НВК невипадково була проведена виховна година під гаслом "Як не стати жертвою кібербулінгу" за участі учнів 5-8 класів. На занятті вихованці пройшли тест "Чи залежний (-а) я від ІНТЕРНЕТу", мали змогу виконати такі вправи, як: "Інкогніто", "Я в онлайні", "Хто більше?", "Калейдоскоп запитань", "Займи позицію", а також виконали інтерактивну вправу після прослуховування "Казки про Скріпочку".Кінцевим результатом став перегляд відео "Поради юриста стосовно кібербулінгу" та вручення буклетів "Попередження булінгу в Інтернет-мережах". Виховну годину підготували і провели - класний керівник 8 класу Яремчук Наталія Василівна та класний керівник 5 класу Роганчук Юлія Валеріївна.