Свято останнього дзвоника

Дата: 29 травня 2018 о 22:57
272 перегляда

Останній дзвоник… Для когось – це просто чергове свято, для інших – це омріяні канікули та літній відпочинок, але для наших випускників – то сходинка у нові, незвідані досі обрії життя.
Цьогоріч дев’ятикласники Білявецького НВК 25 травня відчули себе зірочками того незвіданого майбутнього. Вони ніжно попрощалися зі своїм шкільним дитинством, випустивши до небесної блакиті золотоблискучі кульки. На святі Останнього дзвоника випускники мелодійно сказали щире «дякую» за розуміння, підтримку, ласку та любов батькам, рідним.. А під звуки чаруючого вальсу закружляли в танці зі своїми вчителями .Щоб позбутися меланхолійного настрою урочистої лінійки, у жартівливій сценці узяли участь учні 7-8 класів, прорекламувавши дев’ятикласникам можливі майбутні професії з усіма їхніми «плюсами» та «мінусами». Не забули привітати усіх присутніх й учні 1-3 класів, розповівши у віршованій формі про своє бачення життя сучасного випускника. До усіх побажань та настанов приєдналися і директор НВК Сацьків І.І., і класний керівник Роганчук Ю.В., мама випускника Приймак М.В. та голова батьківського комітету Іванів І.В.
Непомітно пролітають шкільні, безтурботні, дитячі роки навчання і так же непомітно прокрадаються незмінні, невідворотні роки дорослості… Гімза Дмитро, Дмитришин Оксана, Заозірна Марія, Зварич Надія, Мисан Софія, Приймак Юрій – їхні імена ще довго будуть згадуватися у стінах рідної альма-матер. Бо кожен з них – індивідуальна частинка такого великого всесвіту, в якій оточуючі можуть розгледіти не просто розум, чарівність чи доброту, а надзвичайну віру, силу та нестримну жагу до нового.