Квест-гра "Прощавай,наш 1 клас"

Date: 11 червня 2021 о 19:53
107 views

Що таке 1 клас? Це перші уроки і перші перерви. Це перші невдачі, сльози і такі очікувані перші перемоги.Це перші написані букви, які чомусь швидше подібні на ієрогліфи. Це відчуття підтримки однокласників.Це вже прочитані тексти, обчислені вирази і задачі, написані диктанти. Але це і разом з'їджене яблуко, і спільно виставлена вежа з LEGO, і перевернутий вазон, і ще багато-багато іншого. І це все вже позаду, бо пройшов перший рік навчання в школі. А ми напередодні Свята Останнього дзвоника провели квест-гру "Прощавай, наш 1 клас".Шляхом жеребкування розділили клас на дві команди. На першій зупинці "Абетку збираймо-гру розпочинаймо!" ми разом з розсипаних букв зібрали абетку, а потім продовжили квест згідно наших маршрутних листів. Ми виконували різні завдання (відгадували ребуси,кросворди, загадки;збирали пазли; повторювали рухи; розв'язували цікаві приклади; співали пісні; виконували вправи та ін.) на зупинках "Мовознавча", "У царстві казок", "Природа навколо нас", "У світі математики", "Спорт - запорука здоров'я", "Музична".А на завершення гри нам вручили "Сертифікати про закінчення 1 класу". У всьому цьому нам допомагали наші випускники - учні 9 класу. А потім у їдальні ми смакували фруктами і чаєм із тістечками. Попереду буде ще багато уроків і перерв, квестів і виступів, екскурсій і змагань. Але цей квест-гра нам запам'ятається надовго. Гарних усім канікул! Вдалого і безпечного відпочинку! До зустрічі на Святі Першого дзвоника!!!